• Fresco
inksys MFELX1 Compatibil 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Emisie-recepție

inksys MFELX1 Compatibil 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Emisie-recepție

Buyers rating:
RON 36.00

Bunuri

Cisco (ex. Linksys) MFELX1 Compatibil 100 BASE-LX SFP Transceiver (SMF, 1310nm, 15km, LC, DOM) Detaliile Produsului Cisco Reale MFELX1 Nume Furnizor LODFIBER Formular Tip SFP Max Rata de Date de 100 mbps lungime de Unda 1310nm Max Cablu Distanta de 15 km de Interfață LC duplex Componente Optice FP 1310nm Cablu Tip SMF DOM Suport Da Putere TX -15~-8d Bm Sensibilitate Receptor Comerciale Intervalul de Temperatură de la 0 la 70° C (32 la 158°F) 8517706000 Calitate de Certificare a Calității și a standardelor sunt fundamentul LODFIBER. Suntem dedicat pentru a furniza clientilor cu restante, care respectă standardele de produse și servicii. LODFIBER a trecut de mai multe sistem de calitate verificări, cum ar fi CE, Ro HS, FCC, stabilite la nivel internațional standardizate de asigurare a calității și pusă în aplicare cu strictețe standardizate de management și control în curs de proiectare, dezvoltare, producție, instalare și service. Vă rugăm să Rețineți : Instalarea unui terț de emisie-recepție nu anula echipamente de rețea de garanție. Producatori de echipamente de rețea toate au orientări care să ateste că suport în garanție pe produsele lor nu vor fi afectate. Garanție pe viață Toate produse de fibra optica în LODFIBER sunt pe deplin garantate împotriva defectelor de material și de fabricație cu o garanție pe viață. Această garanție nu acoperă daunele cauzate de accident, de îngrijire necorespunzătoare, utilizarea necorespunzătoare, neglijență, uzura normală, sau descompunerea naturală de culori și materiale, pe durate de timp și de a folosi. Ambalare si Etichetare Acest lucru ușor de manevrat și bine protejat de emisie-recepție pachet au fost etichetate și marcate pentru a default LODFIBER standarde. Etichetă personalizată sau soluții la pachet sunt disponibile la cerere. OEM & Vamale Parteneriatul cu o varietate de clasă mondială, producătorii OEM de peste 8 ani, LODFIBER este capabil de a oferi personalizate de înaltă calitate și cost-eficiente soluții pentru toate nevoile și specificațiile, inclusiv design optic, design mecanic, Placa de Circuit Imprimat (PCB), layout si design electrice, software și firmware-ul de proiectare, montaj integrat, etichete specifice, etc. Cu o crestere de vânzări și favorabile feedback-ul clienților, LODFIBER s-a extins rapid în întreaga lume și este de a deveni cel mai important furnizor de optice industria de comunicare. Dacă sunteți interesat de produsele noastre, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați la Transportul LODFIBER poate livra prin Fed Ex, DHL, UPS, TNT, EMS sau un client de-aranjate de transport. Elementele sunt de multe ori expediate în aceeași zi (unele transceivere pot fi ieșit pe ușă în 20 de minute). Dacă nu avem valori în oricare dintre noastre globale depozite, transportul va fi amânată timp de 1-2 zile. DHL va dura 2-4 zile lucrătoare pentru livrare și Fed Ex are nevoie doar de 1-3 zile lucrătoare. Pentru Spania, Italia, Brazilia și alte țări, elemente va dura mai mult pentru a ajunge, datorită vamale clearan

Proprietățile

Numărul De Model:
MFELX1
Nume De Brand:
LODFIBER

Cele mai bune oferte din categorie

Ambalajul Original sfp-ge-l
  • Fresco
opinión del cliente:

Ambalajul Original sfp-ge-l

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate Pentru mai mul

RON 668.90
16 porturi 1000M Optică de Emisie-recepție
  • Fresco
opinión del cliente:

16 porturi 1000M Optică de Emisie-recepție

Singlefibre SC singlemode interface 20 km Pretul include 16 1 * 9 module optice, fără SFP module, cu putere100 M16 Optice 1 Fibră Optică de Emisierecepție Gigabit 1 Putere 16 Optice Com

RON 599.76
AJ715A 4G SW SFP AFBR-57R5AEZ-HP1
  • Fresco
opinión del cliente:

AJ715A 4G SW SFP AFBR-57R5AEZ-HP1

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate...

RON 132.30